bilgi@burcaluminyum.com   +90 332 345 25 47   +90 332 345 25 47

WhatsApp Hattı
+90 533 367 16 11

BURÇ ALÜMİNYUM||GENEL AMAÇLI PROFİLLER,SİSTEM SERİSİ PROFİLLERİ,YUVARLAK KÜPEŞTE PROFİLLERİ,KARE KÜPEŞTE PROFİLLERİ,CAM BALKON PROFİLLERİ,STANDART PROFİLLER,DİĞER PROFİLLER,DOLU PROFİLLER,KUTU PROFİLLER,KÖŞEBENT PROFİLLER,LAMA PROFİLLER,ISI CAMLI CAM BALKON PROFİLLERİ,ISI CAMLI CAM BALKON SÜRME SERİSİ,AYARLI KAPI KASASI ve SÜPÜRGELİK PROFİLLERİ,ALDOKS PROFİLLERİ,C60 PROFİLLERİ,TUBA SERİSİ,BRC 55 YALITIMSIZ DOĞRAMA SERİSİ,BRC 55T YALITIMLI DOĞRAMA SERİSİ,BRC 64T YALITIMLI DOĞRAMA SERİSİ,SİNEKLİK - MENFEZ PROFİLLERİ,PANJUR PROFİLLERİ,DORSE PROFİLLERİ,KÜPEŞTE AKSESUAR PROFİLLERİ,PERDE PROFİLLERİ,CEPHE PROFİLLERİ,MERDİVEN PROFİLLERİ,OTOMOTİV KALIPLARI,SOLAR PROFİLLERİ,SÜRME SERİSİ,

KURUMSAL

Firma Profili

Burç Alüminyum yıllardan beridir alüminyum sektöründe vermiş olduğu sınırsız hizmetlerin karşılığını, sektörde bulunduğu süreç içerisinde sunduğu sınırsız güven ve müşteri memnuniyeti ile, Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri Tesisini kurarak gerek ülke sınırları içerisinde gerek ise global arenada alüminyum profilde kalitenin adresi olmak için yatırımlarını yapmıştır.

Burç Alüminyum olarak geniş ürün yelpazemizle yurt içi ve yurt dışındaki tüm ölçekli sanayicilerimize uzun yılların verdiği bilgi ve deneyimimizle ve oluşturduğumuz kalite anlayışımızla hizmet vermekteyiz. Üretimimize alüminyum ekstrüzyon profilleri, statik toz boya ve alüminyum profil eloksal tesisinide katarak üst düzey kalitede üretim yapmaya karar vermiştir. Alüminyum profil adının geçtiği tüm ürünlerde kendini kanıtlamak için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Amacımız müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir prensibiyle siz değerli müşterilerimize ve sanayici dostlarımıza kaliteyi ve güveni, en uygun şartlarla ve en hızlı bir şekilde buluşturmaktır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da sunduğumuz uzman ve tecrübeli teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız. 

Vizyonumuz

Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile müşterilerimizin iş, bilgi ve yönetim sistemlerini geliştirerek, müşterilerimizin kendi sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Sunduğu çözüm ve hizmetlerin etkin,verimli ve güvenli olmasının yanında fiyat ve performans açısından da beklentileri karşılayacak şekilde ülkemize hem kaliteli hemde ekonomik anlamda değer katmak.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat